Privātuma Politika

YDH privātuma politika un sīkdatnes:
YDH zīmols ir uzņēmums SIA “YOUR DREAM HOUSE”. Uzņēmuma rekvizīti ir atrodami šeit – https://company.lursoft.lv/your-dream-house/42103094638

Attiecībā uz privātuma politiku, uzņēmumam ir svarīgi:
sargāt Jūsu personīgos datus un neizpaust tos trešajām pusēm;
informēt kādiem mērķiem tie izmantoti Jūsu dati;
ievērot attiecīgos nosacījumus datu aizsardzības likuma ietvaros;
Kas ir Cookies (sīkfaili) un kādiem mērķiem tiek izmantoti?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes (teksta faili), kurus vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes tostarp ļauj vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Kādu informāciju mēs ievācam?
Kontaktforma
Pieprasījumu apstrādei tiek izmantota saziņās forma mūsu mājas lapā. Klients aizpilda pieteikumu un iesniegtā informācija ir domāta vienīgi saziņai ar Jums un atbildēm uz jautājumiem.

Iesniegtie dati netiek nodoti trešajām personām.

Informācija, kuru aizpilda klients – Vārds/Uzņēmuma nosaukums, e-pasts, Interesējošais jautājums un sarunas tēma. Tāpat arī ātrākai saziņai tiek izmantota ātrā forma – telefona numura ievade. Sazināšanās ar Jums varētu būt saistīta ar mārketinga mērķiem.

Mājas lapā www.ydh.lv tiek izmantotas:
Google Analytics: Google Analytics sīkdatnes, ļaujot mājaslapas uzturētājam iegūt informāciju par vietnes izmantošanu un apmeklējumiem, lai būtu iespējams analizēt lietotāju apmeklētības īpatnības un pārraudzīt klientu plūsmas avotus. Tas palīdz uzlabot sniegtā pakalpojuma kvalitāti.

Kādos nolūkos izmantojam Jūsu personas datus:
Jūsu personas dati tiek izmantoti vienīgi saziņai ar Jums (kā potenciālajiem klientiem), pakalpojumu līguma, rēķina sastādīšanai. Klienta personīgie dati netiek nodoti trešājai pusei bez klienta atļaujas.